Fotogalerie Old School

Fotografie koníků z doby „Old School“, z doby kdy jsem ještě pracoval pomocí technik odvozených od NHS.  Základní informace o těchto konících a spolupráci s nimi. Přestože už nejsou vypovídající o tom jak pracují nyní, jsou to vzpomínky na koně a jejich lidi, kteří se snažili udělat vše co mohli, pro pohodové společné soužití.
Díky že jsem Vás mohl potkal 🙂

Wenisek

Wenis - majitel M. Vajbarová, Bohumín s majitelkou a koníkem jsme se věnovali základům NHS

Banki

Banki - majitel Pavla Guňková. S majitelkou a koněm jsem řešili osobní prostor a pozornost koníka. Konečně jednou pořádný kus koně :)

Samuel

Samuel - soukromá stáj Svatoňovice, s koníkem jsme se věnovali řešení osobního prostoru, pozornost a následně využívali nové znalosti při práci v sedle. Pozornost, směr, zastavení.

Lovoš

Lovoš – soukromá stáj Svatoňovice. Koník s dostihovou minulostí. Největší práci jsme věnovali uvolňování a pozornosti koníka při práci v kruhové ohradě, kde nekonečně cválal po jejím obvodu. Postupně jsme se propracovali a pokračovali už klasickou ovladatelností koně ze země a práci na osobním prostoru.

Začátky s Jasmínou

Jasmína – majitelka Eva Ščudlová (do roku 2013). V té době na stájích pana Pavery v Opavě. Fotografie jsou z prvních setkání někdy na přelomu roku 2010/2011. Věnovali jsme se práci na pozornosti, osobním prostoru, celkové ovladatelnosti ze země a řešili jsme problémy s lidmi, vyhánění z ohrady, zastrašování, napadání…

Mějte prosím strpení. Fotografii je mnoho, času k jejich zpracování a zveřejnění málo.

Neoznačené fotografie jsou od Vlaďky Kuncové. Mým dvorním fotografem je nyní Lenka „Wami“ Blachová. a má na svědomí ostatní fotografie. Oběma děkuji.

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks and pingbacks jsou otevřené.